Zabezpieczenia ogniowe w Szczecinie

Szczegóły oferty

Firma Profi-Mal ze Szczecina oferuje swoim Klientom sprawdzone i solidne zabezpieczenia ogniowe proponowane w ramach usług dla przemysłu. Ich głównym celem jest zabezpieczenie konstrukcji stalowych przed negatywnymi skutkami pożaru, które mogą prowadzić do całkowitej straty nośności, a w efekcie zawalenia się obiektu. Dzielimy się zgromadzoną wiedzą i podsuwamy realne oraz skutecznie rozwiązania, które znacząco podniosą poziom bezpieczeństwa, a także zapewnią spokój o stan podległego obiektu.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu – odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące czynności związanych z konstrukcjami stalowymi oraz obiektami przemysłowymi. Współpracujemy z Klientami z branży budowlanej, oferując montaż sufitów podwieszanych czy nakładanie farby w pomieszczeniach i budynkach użyteczności publicznej. Zapewnimy profesjonalne doradztwo i pomoc, a także wykonanie prac przez doświadczonych operatorów. Mamy nadzieję, że dołączysz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów – zapraszamy!

Skontaktuj się

Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych

Malowanie antykorozyjne konstrukcji stalowych to jedna z popularniejszych form pokrywania obiektów farbą w przemyśle z racji właściwości, jakie mogą uzyskać w ten sposób pokryte preparatem materiały. Uzyskana powłoka będzie nieskazitelnie gładka, a także odporna na korozję i czynniki chemiczne.

Malowanie hal i urządzeń produkcyjnych

Jednym z głównych obszarów zastosowania malowania natryskowego są zakłady i hale przemysłowe, a także urządzenia znajdujące się w ich wnętrzu. Całe środowisko w takich miejscach narażone jest na intensywne oddziaływanie związane z panującymi wewnątrz warunkami, a także kontakt z substancjami chemicznymi. Malowanie natryskowe jest doskonałym sposobem na zabezpieczenie elementów pracujących w takich warunkach.

Malowanie budynków i obiektów przemysłowych

Malowanie natryskowe pozwala na uzyskanie dużej precyzji wykonania, przy zachowaniu wysokiego tempa pracy. Z tego powodu możemy zaoferować malowanie budynków, elewacji oraz obiektów przemysłowych – zastosowanie tej metody pozwala na maksymalne przyspieszenie prac oraz zredukowanie do minimum niedogodności użytkowników obiektu w trakcie trwania robót.

Malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych

Malowanie ognioochronne konstrukcji stalowych to niezwykle istotna czynność, która w przypadku wystąpienia pożaru może zapobiec przed utratą nośności. Zachęcamy do korzystania z malowania natryskowego, a w efekcie właściwości ogniochronnych, jakie niesie za sobą ta metoda.

Ochronne malowanie turbin łopat wiatrowych

Zachęcamy do ochronnego malowania turbin łopat wiatrowych przede wszystkim ze względu na warunki, w jakich pracują. Możliwe jest uzyskanie długotrwałej ochrony już na etapie pokrywania ich odpowiednią farbą!

Malowanie laminatów

Wykonamy dla Ciebie malowanie laminatów na podłogach, meblach czy innych elementach wyposażenia. Dobierzemy specjalną farbę, która będzie odpowiednio zabezpieczać powierzchnię, jednocześnie nadając jej estetyczny wygląd, pozbawiony kruszenia się, odpadania czy odbarwiania.

Malowanie betonowych posadzek

Wykorzystywana przez nas metoda natryskowa doskonale nada się także do malowania betonowych posadzek. Takie działanie dodatkowo zapewnia właściwości zabezpieczające, które są niezbędne szczególnie w zakładach produkcyjnych, fabrykach czy pozostałych obiektach przemysłowych.

Usługi dla branży przemysłowej

Oferując usługi dla branży przemysłowej, zapewniamy malowanie ognioochronne, antykorozyjne, a także malowanie natryskowe konstrukcji i elementów stalowych, wraz z ich odpowiednim przygotowaniem – w tym celu wykonujemy piaskowanie lub szlifowanie powierzchni skorodowanego metalu. Po tych czynnościach możemy przejść do malowania właściwego – pokrywamy odpowiednimi warstwami takie powierzchnie jak: kontenery, stalowe hale, mosty, turbiny wiatrowe oraz pozostałe konstrukcje ze stali wykorzystywane w obiektach przemysłowe.

Współpracujemy z doradcami technicznymi zarówno w zakresie materiałowym, jak i sprzętowym, dzięki czemu w sprawach przemysłowego malowania natryskowego możesz zawsze liczyć na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług!