Szpachlowanie natryskowe w ramach usług dla budownictwa

Nowoczesne wnętrza

Nasza firma Profi-Mal zapewnia wachlarz usług dla budownictwa, w ramach którego wykonuje szpachlowanie natryskowe w obiektach wielkopowierzchniowych, montaż podwieszanych sufitów u Klientów prywatnych i przedsiębiorców, a także pokrywanie farbą standardową, ognioochronną i antykorozyjną powierzchnię oraz konstrukcje nośne, podłogi czy meble. Wykonujemy również tynki wewnętrzne gipsowe i cementowo-wapienne.

Czynności wykonywane w ramach oferty usług dla budownictwa możemy oferować także w niestandardowych godzinach nocnych – dzięki czemu nie zaburzymy ciągłości pracy w Twojej firmie i umożliwimy jej wykończenie lub wyremontowanie w trakcie standardowego funkcjonowanie działalności. W obiektach przemysłowych i halach produkcyjnych zajmujemy się także malowaniem linii i pasów.

Skontaktuj się

Farba na każdą powierzchnię

Podczas malowania natryskowego nakładana farba jest równomiernie rozłożona i pozbawiona zacieków, dzięki czemu pokrywa każdą powierzchnię nawet przy jednokrotnym malowaniu. Metoda ta umożliwia natrysk dowolnego rodzaju farby – zapraszamy do naszej siedziby, w której istnieje możliwość dowolnego wymieszania kolorów i skomponowania idealnego produktu.

Taniej i szybciej

Malowanie natryskowe jest tańsze i szybsze niż malowanie metodą tradycyjną, ponieważ zapewnia bardzo wysoką wydajność – 4 m2 na minutę co daje od 800 do 1100 m2 dziennie. Za pomocą malowania natryskowego możemy pokryć farbą zarówno ściany wewnątrz budynków (beton, tynk, gips, płyty g-k), jak i elementy zewnętrzne – mury, tynki zewnętrzne, puc, dachy.

Bogata kolorystyka farb natryskowych

Farby natryskowe mają bogatą kolorystykę i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia dowolnej kompozycji barw oraz wzorów. Ponadto są trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne – z tego względu zachowują swoje walory użytkowe i dekoracyjne przez długi czas i to nie tylko w mieszkaniach czy domach, lecz także w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Efektowne wykończenie

Farby natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Jest to tylko jeden z powodów, dla których cieszą się one rosnącą popularnością nie tylko wśród użytkowników indywidualnych, lecz także firm i instytucji.

Wydajna metoda nakładania gładzi

Szpachlowanie natryskiem jest niezwykle wydajne, a w dodatku możliwe do wykonania w znacznie krótszym czasie, niż standardowe nakładanie gładzi rękoma. Oferowaną czynność wykonujemy dzięki specjalnemu agregatorowi, który połączony z dedykowaną duszą o szerokim strumieniu umożliwia równomierne i precyzyjne pokrycie nawet dużych powierzchni. Ponadto metoda ta wyklucza problem uciążliwego pyłu unoszącego się w powietrzu, a następnie opadającego na wszystkie elementy znajdujące się w danym pomieszczeniu.

 

Montaż podwieszanych sufitów

Zalety montażu podwieszanego sufitu są niemal oczywiste – zakrycie nieeleganckich lub niedopracowanych fragmentów, kabli czy instalacji, tłumienie pogłosu oraz nadanie nowego charakteru przestrzeni to jedne z nielicznych, dzięki którym nasi Klienci decydują się na takie rozwiązania. Do tego dochodzą nowe możliwości aranżacyjne oraz miejsce na dodatkowe oświetlenie. Sprawdź naszą ofertę podwieszanych sufitów i ciesz się nowym rozwiązaniem w swojej przestrzeni!