bud-gryf2

 

 

 

 

 

Zapraszamy na nasze stoisko na 23 Międzynarodowych Targach Budowlanych BUD-GRYF. Targi odbędą się w dniach 28.03.2014 - 30.03.2014 w Szczecinie.

BUD-GRYF, to największa targowa impreza branży budowlanej w północno-zachodniej Polsce, chętnie odwiedzana przez architektów, deweloperów, firmy wykonawcze a także indywidualnych inwestorów.

Zakres usług

świadczymy usługi malowania natryskowego

Specjalizujemy się w malowaniu obiektów przemysłowych oraz  wielkopowierzchniowych.

Malujemy sprzęty i elementy infrastruktury przemysłowej .

powłoki natryskowe(przeciwogniowe,antykorozyjne, ochronno-dekoracyjne) na laminatach, betonie ,drewnie, metalu

 

 

 

w pracach budowlanych:

malowanie budynków wielkopowierzchniowych magazynów, hal 

garaże podziemne, korytarze, klatki schodowe

szkoły, szpitale, budynki użyteczności publicznej

biura, hotele, pensjonaty

  • hale i obiekty sportowe
  • centra handlowe, magazyny, sklepy
  • elewacje, dachy, posadzki
  • wszelkie inne powierzchnie w zależności od potrzeb Klienta

Zakres naszych prac przy jednostkowym zleceniu obejmuje, poza malowaniem, także zabezpieczenie mebli, zakrycie podłogi, oklejenie okien i parapetów oraz odpowiednie przygotowanie ścian (gruntowanie, podkład). W przypadku malowania powierzchni zewnętrznych przygotowania obejmują przykrycie folią roślin, zabezpieczenie cokołów, okien itp. W cenę malowania elewacyjnego nie są wliczone koszty rusztowania.

Oferujemy usługę malowania ekspresowego biur. Dostosowując się do potrzeb Klienta, jesteśmy w stanie malować w nocy lub w weekendy. Po wykonanej usłudze zostawiamy po sobie ład i porządek.

Gwarantujemy najwyższą jakość usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, wysokiej klasy sprzęt malarski i sprawdzone metody działania. Nasi pracownicy realizują zlecenia fachowo i na najwyższym poziomie, niezależnie od tego czy malują dom, 40-metrowe mieszkanie, czy halę przemysłową.

W naszej ofercie posiadamy ponad 250 produktów farb natryskowych, tapet natryskowych i powłok dekoracyjnych. Jesteśmy w stanie doradzić Klientowi optymalny dobór farby (barwa, wzór, struktura) do konkretnej powierzchni, zarówno pod względem charakteru pomieszczenia, aktualnych trendów jak i indywidualnych upodobań.