Usługi dla przemysłu

Szczegóły oferty

Usługi dla przemysłu

Malujemy natryskowo konstrukcje i elementy stalowe. Zajmiemy się malowaniem betonu, kontenerów, hal stalowych, mostów, konstrukcji stalowych, turbin wiatrowych oraz innych obiektów przemysłowych. Przygotujemy poprzez piaskowanie lub szlifowanie powierzchnię skorodowanego metalu. Malujemy farbami poliuretanowymi, epoksydowymi lub według specyfikacji. Współpracujemy z doradcami technicznymi w zakresie materiałowym i sprzętowym. Dzięki temu w sprawach przemysłowego malowania natryskowego możecie Państwo zawsze liczyć na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług.

 

Profi-mal ze Szczecina serdecznie zachęca każdego do kontaktu, jeśli jesteście Państwo zainteresowani profesjonalnym natryskowym malowaniem przemysłowym konstrukcji stalowych oraz wszelkiego rodzaju obiektów przemysłowych. Zapewnimy profesjonalne doradztwo i pomoc, a także wykonanie prac przez doświadczonych operatorów. Mamy nadzieję, że dołączycie Państwo do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów – zapraszamy!materiałowym i sprzętowym.

Skontaktuj się

Malowanie i antykorozja konstrukcji stalowych

Malowanie natryskowe to jedna z popularniejszych obecnie form pokrywania obiektów farbą w przemyśle, z racji właściwości, jakie mogą uzyskać w ten sposób malowane materiały. Uzyskana powłoka będzie nieskazitelnie gładka, a także odporna na korozję i inne czynniki chemiczne. Może zostać wzmocniona też w ten sposób pod względem mechanicznym.

Malowanie hal i urzadzeń produkcyjnych

Między innymi ze względu na wyżej wymienione właściwości, jednym z głównych obszarów zastosowania malowania natryskowego są zakłady i hale przemysłowe, a także urządzenia znajdujące się w nich. Całe środowisko w takich miejscach narażone jest niekiedy na intensywne oddziaływanie związane z panującymi warunkami we wnętrzu i kontakt z wieloma substancjami chemicznymi. Malowanie natryskowe jest więc doskonałym sposobem na zabezpieczenie elementów pracujących w takich warunkach.

Malowanie budynków i obiektów przemysłowych

Malowanie natryskowe pozwala na uzyskanie dużej precyzji wykonania, przy zachowaniu wysokiego tempa pracy. Z tego powodu możemy zaoferować również malowanie budynków, elewacji oraz obiektów przemysłowych. Zastosowanie tej metody pozwala na maksymalne przyspieszenie prac oraz zredukowanie do minimum niedogodności użytkowników obiektu podczas wykonywania robót.

Malowanie ogniochronne konstrukcji stalowych

W przypadku pożarów konstrukcje stalowe mogą stracić swoją nośność, co oczywiście może okazać się opłakane w skutkach. Chcąc uniknąć takich wydarzeń, można zabezpieczyć się, korzystając z malowania natryskowego i właściwości ogniochronnych, jakie możemy dzięki temu uzyskać na powierzchni konstrukcji.

Malowanie turbin łopat wiatrowych

Również turbiny łopat wiatrowych, z powodu warunków, w jakich pracują, potrzebują odpowiedniego zabezpieczenia, które można uzyskać na etapie ich malowania. Także pod tym względem nasi klienci mogą liczyć na pomoc naszych specjalistów.

Malowanie laminatów

Malowanie natryskowe to doskonały sposób, aby otrzymać idealną powierzchnię na podłogach, meblach oraz innych elementach z laminatu. Farba będzie odpowiednio zabezpieczać powierzchnię, a także będzie estetycznie wyglądać, nie krusząc się i nie odpadając, jak to często ma miejsce w przypadku użycia innych, mniej skutecznych farb oraz metod.

Malowanie posadzek betonowych

Metoda natryskowa to także bardzo praktyczny sposób na pokrywanie farbą powierzchni posadzek betonowych. Gwarantuje to dodatkowo ich właściwe zabezpieczenie w zakładach produkcyjnych oraz innych miejscach o charakterze przemysłowym.