Usługi dla budownictwa

Nowoczesne wnętrza

Usługi dla budownictwa

W inwestycjach budowlanych wykonujemy malowanie natryskowe obiektów wielkopowierzchniowych. Malujemy również mniejsze powierzchnie u klientów indywidualnych. Często dla umożliwienia normalnego funkcjonowania wykonujemy pracę w nocy. Poszerzyliśmy zakres usług o szpachlowanie metodą natryskową. Wykonujemy również tynki wewnętrzne gipsowe i cementowo-wapienne.

Skontaktuj się

Nakładanie farby

Podczas malowania natryskowego nakładana farba jest równomiernie rozłożona, pozbawiana zacieków i pokrywa nawet przy jednokrotnym malowaniu różne nierówności malowanej powierzchni. Metoda ta umożliwia natrysk dowolnego rodzaju farby.

Taniej i szybciej

Malowanie natryskowe jest tańsze i szybsze niż malowanie metodą tradycyjną, ponieważ zapewnia bardzo wysoką wydajność – 4 m2 na minutę co daje od 800 do 1100 m2 dziennie. Za pomocą malowania natryskowego możemy pokryć farbą zarówno ściany wewnątrz budynków (beton, tynk, gips, płyty g-k) jak i elementy zewnętrzne – mury, tynki zewnętrzne, puc, dachy.

Bogata kolorystyka

Farby natryskowe mają bardzo bogatą kolorystykę i praktycznie nieograniczone możliwości tworzenia dowolnej kompozycji barw i wzorów. Są trwałe, odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Z tego względu zachowują swoje walory użytkowe i dekoracyjne przez długi czas i to nie tylko w mieszkaniach czy domach, lecz także w pomieszczeniach użyteczności publicznej, takich jak: klatki schodowe, sklepy, biura, banki, hotele, szpitale, szkoły.

Efektowne wykończenie

Farby natryskowe stanowią efektowne wykończenie wnętrz znacząco podnoszące standard pomieszczeń. Jest to tylko jeden z powodów, dla których cieszą się one wciąż rosnącą popularnością nie tylko wśród użytkowników indywidualnych, lecz także firm i instytucji.