bud-gryf2

 

 

 

 

 

Zapraszamy na nasze stoisko na 23 Międzynarodowych Targach Budowlanych BUD-GRYF. Targi odbędą się w dniach 28.03.2014 - 30.03.2014 w Szczecinie.

BUD-GRYF, to największa targowa impreza branży budowlanej w północno-zachodniej Polsce, chętnie odwiedzana przez architektów, deweloperów, firmy wykonawcze a także indywidualnych inwestorów.

Profi-mal

Zakres usług Nasza firma istnieje od 2009 roku i specjalizuje się w realizacji  projektów malowania metodami natryskowymi.Świadczymy usługi dla firm branży przemysłowej  i budowlanej. Posiadamy spore doświadczenie z zakresu ochronych powłok lakierniczych antykorozyjnych, przeciwogniowych i dekoracyjnych. Zabezpieczamy powierzchnie metalowe ,laminaty i konstrukcje betonowe.

 

Obecnie w większości prac stosujemy bezpowietrzne systemy malowania agregatami, pozwala to skrócić czas wykonania i poprawia jakości powłoki. Naszym klientom służymy fachową wiedzą i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy na wielu budowach i inwestycjach.

Jesteśmy przedstawicielem i licencjonowanym wykonawcą tapet natryskowych Gotele, na rynku zachodniopomorskim praktycznie pionierem w temacie tapet natryskowych.  Zapewniamy kompleksowo materiały i farby, które  można u nas wybrać i na miejscu wymieszać, zlecając również malowanie. Zapraszamy do współpracy wszystkich dla których ważna jest jakość prac i wysoka kultura wykonawstwa.

Świadczymy usługi dla firm branży przemysłowej. Zabezpieczamy antykorozyjnie  konstrukcje stalowe.