O nas

Informacje o nas

Firma Profi-mal

Nasza firma istnieje od 2009 roku i specjalizuje się w realizacji  projektów malowania metodami natryskowymi. Świadczymy usługi dla firm branży przemysłowej  i budowlanej. Posiadamy spore doświadczenie z zakresu ochronnych powłok lakierniczych antykorozyjnych, przeciwogniowych i dekoracyjnych. Zabezpieczamy powierzchnie metalowe, laminaty i konstrukcje betonowe.

 

Obecnie w większości prac stosujemy bezpowietrzne systemy malowania agregatami, pozwala to skrócić czas wykonania i poprawia jakości powłoki. Naszym klientom służymy fachową wiedzą i ponad dziesięcioletnim doświadczeniem, które zdobyliśmy na wielu budowach i inwestycjach.

Jesteśmy przedstawicielem i licencjonowanym wykonawcą tapet natryskowych Gotele, na rynku zachodniopomorskim praktycznie pionierem w temacie tapet natryskowych.  Zapewniamy kompleksowo materiały i farby, które można u nas wybrać i na miejscu wymieszać, zlecając również malowanie. Zapraszamy do współpracy wszystkich dla których ważna jest jakość prac i wysoka kultura wykonawstwa.

Świadczymy usługi dla firm branży przemysłowej. Zabezpieczamy antykorozyjnie  konstrukcje stalowe.

Zakres usług

Zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty!